Úspěchy na MČR RS Feva, MČR Finn

04.09.2018Na konci prázdnin, v termínu od 30.8.-2.9.2018, se po přesunu z Mlýnů z důvodu nedostatku vody v Černé v Pošumaví pořádalo mistrovství lodních tříd RS Feva a RS 500 spolu s pohárovými závody lodních tříd Laser Radial a Evropa.
Na konci prázdnin v termínu od 30.8.-2.9.2018 se po přesunu z Mlýnů z důvodu nedostatku vody v Černé v Pošumaví pořádalo mistrovství lodních tříd RS Feva a RS 500 spolu s pohárovými závody lodních tříd Laser Radial a Evropa.
Velký úspěch slavily kombinované posádky Lucie Košatová (ČYK) na kormidle a Eliška Richterová (Yachtclub Pardubice) na kosatce, děvčata jsou mistryně České republiky a pozadu nezůstala ani druhá kombinovaná posádka Lukáš Košata (ČYK) a Honzík Richter (Yachtclub Pardubice), která skončila na druhém místě, ale na shodu bodů s místem prvním, rozhodla poslední rozjížďka. Oběma posádkám a celému doprovodnému týmu gratulujeme.
V závodu si nevedli špatně ani další závodníci: Anna Košťálová (Yachtclub Pardubice) spolu s Vojtou Cibulkou (JK Plzeň) poprvé společně na RS Fevě skončili na 13. místě a Štěpán Veselý s Terezou Kolářovou (YC Pardubice) na 18. místě z celkového počtu 27 lodí. 
Yachtclub Pardubice tak pokračuje v tradici výborných výsledků v lodní třídě RS Feva. Na stupních vítězů jsme měli zástupce i v lodní třídě Laser Radial, Bára Košťálová (YC Pardubice) skončila v pohárovém závodě na 3. místě. 

V Kovářově se ve stejném termínu konalo i MČR lodní třídy Finn, a to za účasti tří závodníků našeho YC - Martin Jozíf si dojel pro 11. místo, Jirka Kmoníček pro místo 26. a nový člen YC Jacob Ferwerda pro místo 36.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (více informací).