Konference online

07.02.2021 Yachtclub Pardubice, z.s. zve všechny členy a přátele jachtingu na členskou schůzi klubu
 konanou ve čtvrtek 11. března 2021 od 19:00 přes aplikaci MS Teams.
Ahoj,

doba nám nepřeje, a tak se stále nemůžeme sejít dohromady a udělat konferenci tak, jak bylo zvykem. Zároveň už potřebujeme konferenci udělat, proto se výbor klubu rozhodl uspořádat výroční schůzi online, přes aplikaci MS Teams. Sejdeme se tedy ve čtvrtek v 11. 3. 2021 od 19h, do konferenční místnosti se dostanete kliknutím na tento link

pokud nemáte s online konferencemi zkušenost, zkuste se prosím poradit např. s dětmi, mají nyní zkušenosti s online výukou. Pokud by si chtěl někdo vyzkoušet spojení nanečisto, budou dvě možnosti:

dne 18. 2. ve 20h kliknutím na tento odkaz

dne 4. 3. ve 20h kliknutím na tento odkaz

konference bude letos rozdělena na dvě části. Ve čtvrtek 11. 3. bude představení jednotlivých zpráv a diskuze, v následujících dnech pak bude hlasování přes formulář, který bude distribuován před konferencí. Tento formulár následně odešlete emailem na výbor klubu, který hlasy sečte a následně oznámí výsledky hlasování.

Letošní konference je také volební. Stávající výbor má zájem ve své práci pokračovat a současní členové výboru budou kandidovat i do dalšího období. Výjimkou je Mirek Hodač, který v průběhu podzimu 2020 ze své funkce odstoupil, a jeho místo je tedy nutné obsadit.
Před konferencí si prosím promyslete možné kandidáty do výboru a informujte současného předsedu Martin Srdínka, aby se představení kandidáta dalo zahrnout do konference dne 11. 3.
Kandidátem současných členů výboru je Mgr. Miroslav Ceral. Mirek je členem YC již téměř 3 roky, za tu dobu se velmi aktivně zajímá o dění v klubu a pravidelně se také účastní brigád v areálu na Seči. Mirek je také členem týmu rozhodčích.

Program konference:
 
1. Zpráva o činnosti za minulý rok
2. zpráva o hospodaření
3. grantová politika
4. zprávy HZS, STK a rozhodčí
5. plán práce s mládeží
6. situace s prodejem pozemku
7. volba členů výboru
8. diskuze
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (více informací).