Jachtařské příměstské tábory na přehradě Seč i letos

22.02.2021Yachtclub Pardubice, z. s. pořádá i letos Jachtařské příměstské tábory
Díky podpoře operačního programu Zaměstnanost
v rámci výzvy MAS Železnohorský region: Prorodinná opatření – III
pořádá
 

Yachtclub Pardubice, z. s.


v rámci projektu: Jachtařský příměstský tábor na přehradě Seč II
CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0015904


JACHTAŘSKÉ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORYTermín příměstských táborů v roce 2021:   
26. 7. 2021 – 30. 7. 2021
2. 8. 2021 – 6. 8. 2021
9.8.2021 – 13.8.2021
 
Místo:                         Sportovní areál Yachtclubu Pardubice
                                    Seč – Ústupky 111
                                    538 07
 
Tábor pro:                
předškolní děti (6-7 let), žáky prvního stupně základní školy s trvalým bydlištěm rodičů či osob pečujících o dítě v území MAS Železnohorský region (viz mapa) tedy zejména z obcí v okolí přehradní nádrže Seč: Běstvina, Bojanov, Horní Bradlo, Práchovice, Seč, Třemošnice, Vápenný Podol.
 
                                    Kapacita tábora 20 dětí.

Cena:                         Pro rodiče a osoby pečující o dítě v uvedeném věku z území
MAS Železnohorský region, kteří jsou zaměstnáni, studují, rekvalifikují se nebo aktivně vyhledávají zaměstnání, je v rámci dotace
cena vyčíslena pouze ve výši nákladů na stravování dětí během tábora - 500 Kč.  

 

Podmínky účasti:      Sepsání smlouvy o účasti v projektu mezi rodiči a YC Pardubice. Dále dodání potvrzení vazby na trh práce – od zaměstnavatele, nebo z úřadu práce o vedení v evidenci, či potvrzení o studiu, nebo probíhající rekvalifikaci. Podnikatelé doloží výpis z ČSSZ o platbách sociálního pojištění. Týká se obou rodičů. Jeden z rodičů navíc vyplní Monitorovací list pro podpořené osoby v projektu. K přijetí dětí je toto nutnou podmínkou pro splnění požadavků čerpání dotace, tudíž i snížené ceny tábora.

 

Program:                   Příměstský tábor bude provozován od 7:00 do 17:00 hod. Děti budou zábavnou formou během dopoledních a odpoledních bloků seznámeny se základy pravidel jachtingu, základy plachtění, dozví se o pravidlech pohybu lodí na vodě a vše si pod dohledem instruktorů a trenérů také na vodě vyzkouší. Součástí aktivit budou rovněž doplňkové sporty a hry. V případě nepříznivého počasí jsou dětem k dispozici prostory klubovny.

 

Cíl:                             Pomoci rodičům sladit pracovní a rodinný život, předcházet sociálnímu vyloučení a zvýšit jejich uplatnitelnost na trhu práce.

 

Přihlášení:                 Na níže uvedeném telefonním čísle nebo mailové adrese je možné konzultovat přihlášení na tábor.

 

Kontakt:                    Yachtclub Pardubice, z. s.

sportovní areál

538 07 Seč – Ústupky 111

web: www.ycpardubice.cz

telefon: +420 607610185
email: kostalova.jana@seznam.cz 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (více informací).